Нерухомість від забудовника

Продаж житлової та комерційної нерухомості >>


Девелопмент

Компанія ТММ є девелоперсько-будівельною компанією повного циклу. Вона здійснює весь комплекс девелоперських та будівельних робіт, таким чином забезпечуючи ефективний робочий процес та якість виконання робіт на всіх етапах реалізації проектів.
В рамках процесу девелопменту компанія ТММ виконує наступні роботи:
 • купівля/оренда земельної ділянки (отримання дозволу на купівлю/оренду та дозвіл на будівництво у міській раді, отримання обґрунтування з відділу міського планування та укладання договору купівлі/оренди та інвестиційного договору);
 • розвідування (дослідження) земельної ділянки, розробка концепції проекту (архітектурний, технічний, маркетинговий, економічний компоненти);
 • розробка макетів дизайну проекту;
 • ухвалення проекту радою містобудування;
 • експертиза проекту (отримання необхідних дозволів), підготовка робочої документації проекту;
 • будівельні роботи;
 • введення проекту в експлуатацію (завершення вимірювання БТІ, легалізація реєстраційних сертифікатів на квартири, житлово-експлуатаційне обслуговування будинку);
 • завершення оздоблювальних робіт;
 • експлуатація будинку (в тому числі менеджмент прилеглої території та орендних площ).


Будівельні послуги

Будівельні роботи
Компанія ТММ є однією із будівельних компаній-лідерів в Україні, яка володіє ґрунтовними знаннями та досвідом у виконанні повного циклу будівельних та монтажних робіт, а також у застосуванні сучасних методів менеджменту будівельних проектів.
Компанія забезпечує потреби власних проектів у будівельних потужностях на 80-85%, залучаючи підрядників переважно на етапі закладання фундаменту, при зборі ліфтових конструкцій, зовнішніх трубопроводів та мереж.
ТММ займається девелопментом та будівництвом власних проектів, а також виконує будівельні роботи для третіх сторін. Компанія діє як головний підрядник в рамках будівельних договорів, здійснюючи операційне планування будівництва та дизайну проектів, оптимізацію проектних, технологічних якісних та фінансових характеристик, будівельні роботи, вибір підрядників та постачальників, контроль за виконанням, постачання будівельних матеріалів та технічних ресурсів, введення будівельного об'єкту в експлуатацію.
Виготовлення металоконструкцій
Виробничі потужності ТММ з виготовлення металоконструкцій знаходяться у Києві (ТОВ "ТММ-Будкомплект") та Харкові. На сьогодні виробничі потужності ТОВ "ТММ-Будкомплект" становлять 5200 тонн металевих конструкцій на рік. Головними постачальниками сталі для виготовлення металевих конструкцій є ВАТ "Міттал Стіл Кривий Ріг" та ТОВ "Леман-Україна".
На виробничому майданчику у Харкові щороку виготовляють близько 900 тонн продукції. Виготовлена продукція використовується для реалізації проектів у Києві та Харкові. В подальшому планується розширити постачання в Житомир та Ялту.
Виробництво бетону
У 2001 році компанія ТММ заснувала ТОВ "ТММ-Будкомплект", основним призначенням якого є забезпечення всіх будівельних проектів ТММ товарним бетоном та металоконструкціями. Для реалізації такої цілі компанія викупила та реконструювала одне з промислових підприємств-виробників збірного залізобетону. Підприємство було повністю перепрофільоване для потреб монолітно-каркасного житлобудівництва: були встановлені нові технологічні лінії, закуплене сучасне обладнання, налагоджена система постачання якісних матеріалів.
Для підвищення якості продукції на заводі проводять планову модернізацію виробництва у двох виробничих напрямах: випуск товарного бетону та його модифікацій та виробництво металоконструкцій.
На сьогодні виробничі потужності ТОВ "ТММ-Будкомплект" становлять понад 84 тис. куб. м бетону на рік. Головним постачальниками сировини для виробництва бетону є ВАТ "Бальцем", ВАТ "Кривий Ріг Цемент", ТОВ "Фієста", "Лис", "Кошик".
Компанія ТММ також володіє 63.7% акцій ВАТ "Укрцукортеплоізоляція", розташованого за декілька кілометрів від Києва на земельній ділянці загальною площею 4,37 га. Завод виготовляє теплоізоляційні матеріали, перлітовий пісок та сухі будівельні суміші. Місце його розташування також є придатним для будівництва додаткових об'єктів з виробництва бетону, які необхідні для діяльності компанії ТММ.
Виготовлення вікон та скляних конструкцій
Починаючи з жовтня 2004 року компанія ТММ забезпечує свої будівельні об'єкти якісними віконними системами і скляними конструкціями.
Виробництво площею 901 кв. м, розташоване на промисловій території загальною площею 8769 кв. м, має два напрями: ПВХ (полівінілхлорид) продукція - металопластикові вікна і двері, та алюмінієва - алюмінієві конструкції, фасади, вітражі.
Компанія виробляє вікна різної структурної складності, балконні двері, вхідні двері, вітражі, деталі з ПВХ; також алюмінієві вікна, вхідні та балконні двері, деталі (внутрішні стіни), вітражі (вбудовані та прикріплені, вертикальні та під кутом). Виготовлена продукція постачається у Київ та Харків, планується налагодження постачання в Ялту та Житомир.
Встановлення вентиляційних систем та систем кондиціювання
У квітні 2002 року компанія розпочала планування, виробництво та встановлення вентиляційних систем та систем кондиціювання. Виробничі потужності знаходяться у Харкові.
Основними напрямами діяльності компанії у цьому напрямку є: проектування систем вентиляції і кондиціювання (системи ВіК); виробництво повітроводів, фасонних виробів та комплектуючих для монтажу систем ВіК; виробництво різноманітних вогнезатримуючих, зворотних та дросель клапанів; виготовлення відливів, парапетів, карнизів, водостоків та інших виробів з оцинкованої та пофарбованої сталі.
У 2006 році компанія відкрила автоматизовану лінію з виробництва повітроводів і фасонних частин до них на базі обладнання фірм "RAS", "Prinzing", "Trumpf".
Автопарк будівельної та спеціальної техніки
ТММ володіє власним автопарком спецтехніки. При виконанні будівельних робіт використовуються різні вантажні автомобілі та вантажопідйомна техніка. Кількість штатних співробітників автопарку налічує більше 90 осіб. За п'ятнадцятирічну історію розвитку компанії кваліфіковані співробітники автопарку придбали величезний досвід з надання автотранспортних послуг, проведенню комплексних робіт з обслуговування будівельних об'єктів на всіх етапах його готовності - від початку і до завершення будівництва.
ТММ має у своєму розпорядженні спеціальну техніку, яка дозволяє самостійно виконувати комплекс будівельних робіт, починаючи від копки котлованів і закінчуючи благоустроєм території. Парк спецтехніки налічує більше 57 одиниць машин і устаткування: екскаватори гусеничні, бульдозери, самоскиди, автобетонозмішувачі, тягачі з напівпричепами, вантажні автомобілі і вантажопідйомна техніка, МАЗи з маніпуляторнимі установками, малогабаритні екскаватори, автонавантажувачі, компресори, паливозаправник та ін.
За допомогою фахівців відділу ІКС впроваджена і успішно працює GPS-система контролю і навігації. Програма дозволяє визначити місцезнаходження техніки в режимі реального часу, оперативно і якісно коригувати рух автотранспорту.
На території автопарку функціонує ремонтна служба, в активах якої є склад, ремонтна база, автомобільна мийка та цех по ремонту агрегатів.


Експлуатація нерухомості

З 1997 року компанія ТММ займається житлово-експлуатаційним обслуговуванням власних будинків, що дає можливість забезпечувати рівень класу нерухомості.
Зараз в управлінні перебуває 22 об'єкти житлової, офісної та торговельної нерухомості в Києві, Харкові та Житомирі. Також компанія надає послуги з обслуговування та експлуатації об'єктів, які не входять до її портфелю.

З питань замовлення житлово-експлуатаційних послуг, а також для отримання більш детальної інформації звертайтеся:

Київ
+38 (044) 585 17 25
galyna.tischenko@tmm.ua
Тищенко Галина Сергіївна, директор департаменту з управління нерухомістю

Харків
+38 (057) 766 78 01
evgen.travkin@tmm.ua
Травкін Євген Валерійович, заступник директора департаменту з управління нерухомістю

Житомир
+38 (041) 243 82 81
vira.glibko@tmm.ua
Глибко Віра Володимирівна, керуюча житловим будинком
Житлово-експлуатаційне обслуговування передбачає надання таких послуг:

 • прибирання місць загального користування (ліфтові холи, вхідні групи, прибудинкова територія),
 • технічне обслуговування внутрішньобудинкових інженерних систем,
 • поточний ремонт конструктивних елементів та інженерних систем будинків,
 • підготовка житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період,
 • супровід експлуатації ліфтового господарства,
 • благоустрій території, обслуговування дитячих і спортивних майданчиків,
 • організація збору та вивезення сміття, снігу,
 • диспетчеризація заявок на обслуговування,
 • утримання консьєрж-служби та служби охорони,
 • обслуговування систем відеоспостереження, контролю і управління доступом на об'єкт,
 • технічне обслуговування паркінгів,
 • розробка проектів та встановлення приладів обліку витрати теплової енергії на опалення та гаряче водопостачання,
 • проведення енергоаудиту, розробка та впровадження заходів з енергозбереження,
 • санація житлових/нежитлових будівель (роботи з поліпшення теплозахисних властивостей конструкцій).


Житлово-експлуатаційне управління ТММ якісно вирізняється з-поміж компаній, що працюють на ринку, рядом переваг, які є ключовими при виборі експлуатуючої організації:

 • 20 років роботи на ринку житлово-експлуатаційних послуг,
 • 22 об'єкти в управлінні,
 • досвід експлуатації, модернізації та ремонту будівель різного віку і складності,
 • сучасна матеріально-технічна база,
 • власна цілодобова аварійно-диспетчерська служба,
 • висококваліфікований персонал і досвідчена інженерна група,
 • прозоре ціноутворення,
 • комплексний підхід.
Ви:
 • забудовник,
 • ОСББ,
 • власник офісу, ресторану, магазину або адміністративної будівлі.


Ви шукаєте:
 • технічне обслуговування для свого будинку або офісу,
 • компанію з репутацією і досвідом,
 • першокласний сервіс.

Ми пропонуємо:
 • напрацьований досвід вирішення завдань будь-якої складності,
 • комплексний і системний підхід,
 • високий рівень сервісу за прозорою ціною,
 • сучасне інженерне забезпечення,
 • цілодобову диспетчерську підтримку.

Легко і впевнено ми впораємося з будь-якими викликами. Замовте наші послуги – і ваш будинок стане вашою гордістю!

З питань замовлення житлово-експлуатаційних послуг, а також для отримання більш детальної інформації звертайтеся:

Київ
+38 (044) 585 17 25
galyna.tischenko@tmm.ua
Тищенко Галина Сергіївна, директор департаменту з управління нерухомістю

Харків
+38 (057) 766 78 01
evgen.travkin@tmm.ua
Травкін Євген Валерійович, заступник директора департаменту з управління нерухомістю

Житомир
+38 (041) 243 82 81
vira.glibko@tmm.ua
Глибко Віра Володимирівна, керуюча житловим будинком


Інші продукти та послуги

Департамент інформаційних технологій ТММ працює з 1994 року, пропонуючи комплексний підхід до вирішення IT-задач. Департамент надає послуги з проведення проектування, прокладки слабкострумових мереж на будівельних об'єктах як компанії ТММ, так і для зовнішніх замовників, здійснює підключення до телебачення, створення комп'ютерних мереж, телефонізацію.

ПРОЕКТИ ІТ

Проекти з будівництва систем:

 • структурована кабельна система;
 • система телефонної мережі (цифрова, IP);
 • система передачі даних (ЛОМ);
 • система пожежної сигналізації;
 • система охоронного відеоспостер-дення;
 • система відеодомофонів зв'язку;
 • система візуалізації та акустики;
 • система «Розумний будинок».

Проекти, спрямовані на скорочення витрат (послуги з оптимізації й автоматизації бізнес-процесів):

 • контроль і управління автотранспортом (GPS + контроль палива);
 • оптимізація витрат мобільного зв'язку;
 • оптимізація витрат фіксованого зв'язку.
 • Проекти з адміністрування систем:
 • адміністрування систем;
 • створення і управління інфраструктурою.

Серед замовників департаменту ІТ - ТОВ «Харківський завод будівельних сумішей»

(м.Харків); ТОВ «Спорт-Лайф» (м.Київ); ТОВ «Арсан-буд» (м.Бровари); торгово-розважальний центр «КOMOD» (м.Київ); ДП «Електроважмаш» (м.Харків).

У 8 офісах і 32 будинках, побудованих «Т.М.М.», департаментом ІТ реалізовані проекти з будівництва систем комплексної ефективної і безпечної експлуатації будинків, впроваджені проекти, спрямовані на скорочення витрат (65 одиниць техніки обладнані системою GPS-моніторингу та контролю палива , 450 мобільних номерів з оптимізованими тарифними планами, внутрішня IP-телефонія), побудована і адмініструється інформаційна система, що складається з понад 111 серверів і 350 робочих станцій.

Інжиніринговий центр

Проектний підрозділ, що дозволяє ТММ працювати в замкнутому технологічному циклі, завдяки чому постійно нарощуються обсяги будівельно-монтажних робіт.

На сьогоднішній день інжиніринговий центр налічує близько 35 співробітників різних спеціальностей і кваліфікацій. Великий досвід проектних робіт, знання норм і правил проектування, використання сучасного програмного забезпечення фахівцями центру дозволяють виконувати і погоджувати проектну документацію на всіх етапах проектування:

 • концептуальні пропозиції з містобудування;
 • передпроектні пропозиції по комплексам споруд та окремих об'єктах;
 • всі стадії проектування (ЕП, П, РД).
 • Проектування проектів виконується з використанням ПЗ Allplan 3D, а безпосереднє управління термінами виконання проектних робіт здійснюється з допомогу ПО PRIMAVERA. Для конструкторських розрахунків використовуються програми «МОНОМАХ», «ЛІРА». У підрахунку обсягів робіт використовується модуль ALLTOP. Інформаційна структура в інжиніринговому центрі побудована на основі технологій Windows 2003 Server. Завдяки цьому підходу робота проектантів об'єднана в єдине інформаційне поле, яке дозволяє реалізувати комплексний метод у розробці проектів та суттєво оптимізує робочий час кожного співробітника. Професійне керівництво інжинірингового центру є гарантом виконання чинних будівельних норм України та вимог стандарту ISO 9001: 2000.


  Оренда нерухомості

  Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь:
  Масленников Михайло Юрійович
  Тел.: (044) 585 17 22
  Е-mail: mykhailo.maslennykov@tmm.ua
  ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ | ЖК Сонячна брама, вул. Ломоносова, 73-79
  ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ, ЖК Green town, вул. Ахсарова, 17г
  ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖК Green town, вул. Ахсарова, 17в
  ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ, Житловий будинок "Фламінго", вул. Бакуліна, 13
  ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖК "Атолл", вул. Клапцова, 52
  ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ, ЖК "Атолл", вул. Клапцова, 54
  ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖК "Едельвейс", вул. Олімпійська, 10б
  ОФІСНЕ ПРИМІЩЕННЯ, ЖК "Карат", вул. Потебні, 6

  Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь:
  Васильєва Тетяна Миколаївна
  Тел. моб. (067) 574-03-60
  Тел. роб. (057) 766-27-91
  E-mail: tetiana.vasilieva@tmm.ua

  Офісні приміщення, ЖК Green town, вул. Ахсарова, 17г. Пропонується 2 приміщення від 160,0 до 198,0 кв. м. на 1 поверсі житлового комплексу.
  Офісне приміщення, ЖК Green town, вул. Ахсарова, 17в. Пропонується приміщення - 167,0 кв. м. на 1 поверсі житлового комплексу.
  Офісні приміщення, Житловий будинок "Фламінго", вул. Бакуліна, 13. Пропонуються приміщення від 30,0 до 45,0 кв. м. на 4 поверсі житлового будинку.
  Офісне приміщення, ЖК "Атолл", вул. Клапцова, 52. Пропонується приміщення - 234,5 кв. м. на 1 поверсі житлового комплексу.
  Офисні приміщення, ЖК "Атолл", вул. Клапцова, 52. Пропонуються приміщення від 20,0 до 120,0 кв. м. на 6 поверсі житлового комплексу.
  Офісні приміщення, ЖК "Едельвейс", вул. Олімпійська, 10б. Пропонуються приміщення: від 40,0 до 140,0 кв. м. на 5 поверсі, та 173,0 кв. м. на 1 поверсі житлового комплексу.
  Офісне приміщення, ЖК "Карат", вул. Потебні, 6. Пропонується приміщення - 159,0 кв. м. на 1 поверсі житлового комплексу.

  Вгору