Прес-центр

Прес-центр: (044) 585-53-73 /pr@tmm.ua

ЖК Сонячна брама став переможцем VІ Всеукраїнської будівельної премії Ibuild в номінації Житловий комплекс року. Премія Ibuild, організована Конфедерацією будівельників України, щорічно визначає найкращі проекти, компанії та фахівців, що роблять значний вклад у розвиток будівельної галузі України.

«Я бажаю усім жити в такому комплексі. Цей комплекс – проект, що триває більше 10 років, але він створений великим колективом людей, які хочуть після себе залишити хороший спадок нащадкам. Я бажаю усім гарного настрою, а будівельникам і девелоперам нових проектів, не гірших, ніж наш», – зауважив Микола Толмачов, генеральний директор компанії ТММ, на церемонії вручення премії Ibuild.

ЖК Сонячна брама – унікальний житловий комплекс бізнес-класу, який втілює в життя концепцію «місто в місті», – це 14 житлових і 2 офісних будівлі, підземний паркінг, дитячий садочок і школа іноземних мов, супермаркет, дитячі та спортивні майданчики, медичні клініки та аптека, салони краси, ремонт одягу, кафе, магазини, ландшафтний парк і багато іншого, що сприяє комфорту проживання.

+ 38 (044) 290 34 41
http://sunbrama.tmm.ua
market@tmm.ua
https://www.facebook.com/sunbrama