Прес-центр

Прес-центр: (044) 585-53-73 /pr@tmm.ua

За результатами дослідження журналу «Бізнес», компанія «ТММ» увійшла в рейтингу найкращих забудовників і девелоперів України.

Учасникам ринку нерухомості сьогодні непросто: з одного боку постійні курсові коливання та протестні хвилювання, з іншого – підвищення конкуренції за рахунок виходу нових об'єктів. Але компанії, які розробляють і реалізують унікальні концепції, передбачають майбутні потреби покупця, забезпечують найкраще співвідношення ціни та якості можуть успішно працювати в умовах, що склалися. Підтвердження цьому – високе визнання компанії «ТММ» не лише експертами, але і покупцями.

«Ми орієнтуємося на найвищі стандарти будівництва, використовуючи передові технології та досвід. Ми несемо новий для українського ринку підхід в будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюжок, починаючи зі створення проектів і закінчуючи їх подальшим обслуговуванням. Ми забезпечуємо українців сучасним якісним житлом, яке відповідає всім міжнародним нормам, і даємо нашим клієнтам нову якість життя. Саме це і дозволяє утримувати лідерство на ринку», – коментує Микола Толмачов, генеральний директор компанії «ТММ».