Прес-центр

Прес-центр: (044) 585-53-73 /pr@tmm.ua

19 березня 2019 року компанія ТММ і АТ «Ощадбанк» завершили процедуру фінансової реструктуризації. Процедура тривала п'ять місяців. Загальна сума боргу, яка включає основну суму боргу, відсотки і комісії, на дату укладення плану фінансової реструктуризації склала близько 765 млн грн.

Згідно з укладеним планом фінансової реструктуризації, протягом місяця для погашення частини заборгованості перед банком йому буде передано право власності на частину заставного майна. При цьому сторони продовжують співпрацю в рамках договору про надання ексклюзивних послуг з пошуку покупців, орендарів і утриманням цих активів.

Реструктуризація проходила в рамках процедури, визначеної законом «Про фінансову реструктуризацію», який спрямований на сприяння відновленню господарської діяльності підприємств шляхом реструктуризації грошових зобов'язань.

Незалежним експертом процедури реструктуризації виступила компанія КПМГ-Україна. Згідно зі звітом КПМГ-Україна від 15 березня 2019 року господарську діяльність компанії ТММ визнано перспективною.