Історія компанії

1992
Компанія ТММ заснована у формі товариства з обмеженою відповідальністю. Компанія та її підрозділи були задіяні в будівництві, торгівлі обладнанням з вироблення електроенергії, реалізації проектів у секторі енергетики, машинобудівництвІ тощо.

1994
Компанія ТММ розпочала будівництво свого першого об'єкту - житлово-офісного будинку в Києві.

1996
Компанія ТММ розпочала свій перший проект комерційної нерухомості- офісний комплекс класу В.

1997
Компанія заснувала житлово-експлуатаційне управління (ЖЕУ), яке сьогодні обслуговує близько 20 об'єктів нерухомості. ЖЕУ забезпечує комплексне обслуговування всіх інженерних систем і устаткування, поточний і капітальний ремонт будівель, прибирання та охорону комплексів, озеленення прилеглих територій.

2001
Компанія ТММ заснувала архітектурно-дизайнерське бюро, головним завданням якого є досягнення максимального комфорту та естетичної цілісності об'єктів, побудованих компанією.
Компанія придбала бетонний завод у Києві з метою забезпечення власних проектів якісним бетоном.
Компанія завершила будівництво свого першого житлового проекту класу "преміум" у Києві.

2002
Компанія ТММ взяла участь у реконструкції Бессарабської площі (м.Київ) та будівництві торгово-офісного комплексу "Мандарин-Плаза".

2003
Компанія починає активну будівельну діяльність у Харкові.
Розпочато будівництво першого в Україні інтелектуального житлового комплексу "Тріумф" у Києві, з використанням новітніх технологій моніторингу та управління "життєдіяльністю" будинка.

2004
Компанія ТММ продовжує освоювати сегмент комерційної нерухомості - початок будівництва офісно-торгово-розважального комплексу В + "КОМОД" на вул. Луначарського, 7 (м. Київ).

2005
Для проведення енергетичної програми було створено ЗАТ "ТММ-Енергобуд", задіяне у спорудженні енергогенеруючих підстанцій для автономного забезпечення будинків електроенергією.

2006
Компанія почала будівництво першого в Харкові елітного житла класу "делюкс".
Компанія ТММ вийшла на ринок житлової нерухомості Житомира та збільшила свою присутність на ринку Криму.
Компанія почала створення комплексного інжинірингового центру, який буде виконувати весь комплекс інженерних робіт на етапах проектування об'єктів, будівництва та їх здачі в експлуатацію.
Компанія ТММ розпочала будівництво проекту "Сонячна брама" (м. Київ, вул. Ломоносова, 73-79) загальною площею 234 тис. кв. м - сучасного житлово-офісного комплексу з розвиненою соціальною інфраструктурою: магазинами, ігровими майданчиками для дітей, зонами відпочинку, супермаркетом, кафе і рестораном, офісними приміщеннями.

2007
Генеральний директор компанії ТММ Микола Толмачов обраний заступником Голови Президії Будівельної палати України.
Для інвестування в свої поточні та перспективні проекти компанія залучила понад $100 млн у ході розміщення акцій на Франкфуртській фондовій біржі.
ТММ ввела в експлуатацію 6 об'єктів житлової і комерційної нерухомості загальною площею більше 90 тис. Кв. м у Києві та Харкові.

2008
Компанія ТММ ввела в експлуатацію житловий комплекс преміум-класу "Тріумф" загальною площею 68 тис. Кв. м на вул. Звіринецька, 59 в м.Києві. Житловий комплекс "Тріумф", в якому вперше у висотному житловому будівництві України ТММ реалізувала концепцію "інтелектуальної будівлі", був визнаний "Кращою висотною нерухомістю в Україні" за результатами міжнародного спеціалізованого конкурсу CNBC Europe & Africa Property Awards 2008.
Компанія ТММ ввела в експлуатацію житловий будинок бізнес-класу "Топаз" на вул. Чорновола, 4 в м. Житомир. "Топаз" - перший об'єкт житлової нерухомості бізнес-класу в Житомирі, а також перший у місті житловий будинок з підземним паркінгом.
ТММ завершила дворічну програму модернізації автопарку будівельної техніки, оновивши близько 75% одиниць техніки та інвестувавши в програму 8 млн дол. США.

2009
Компанія ТММ ввела в експлуатацію житловий будинок преміум-класу "Фламінго" на вул. Бакуліна, 13 в м. Харків. Це шостий об'єкт ТММ, введений в експлуатацію в Харкові.
ТММ увійшла до рейтингу генпідрядних організацій "10 найактивніших будівельних компаній", складений за підсумками 2009 року спеціалізованим виданням Building Business.
Запущено виробничий комплекс "ТММ-Енергобуд" з виготовлення паропроводів високого тиску для теплових та атомних електростанцій (смт. Малинівка, Харківська обл.).

2010
За підсумками 2010 року ТММ ввела в експлуатацію більше 120 тис. кв. м житлової нерухомості - це найвищий показник за всю історію компанії. ТММ ввела в експлуатацію першу чергу житлового комплексу «Сонячна брама» і житловий комплекс «Авіатор» у Києві, а також житлові комплекси «Карат» і «Едельвейс», першу чергу житлового комплексу «Каскад» і першу чергу житлового комплексу «Green Town» у Харкові.
ТММ придбала девелоперський проект житлової нерухомості преміум-класу «Ультра» в Харкові, реалізуючи стратегію придбання практично готових об'єктів нерухомості, які відповідають прийнятим в компанії ТММ стандартам якості.
Компанія ТММ у Харкові увійшла до складу регіональної галузевої ради підприємців з питань будівництва в Харківській області.
Житловий комплекс преміум-класу «Карат», проект ТММ у Харкові, переміг у престижному конкурсі Національна Премія в галузі нерухомості «CP AWARDS 2010» та був визнаний Житловим комплексом року.

2011
Компанія ТММ ввела в експлуатацію нові корпуси в рамках діючого пансіонату «ТММ-Ялта» в м Ялта.
Житловий комплекс «Сонячна брама», проект квартальної забудови із замкнутою інфраструктурою, отримав нагороду престижного міжнародного конкурсу European Property Awards 2011 у категорії Висотна житлова нерухомість в Україні. Конкурс організовується в рамках International Property Awards, який проводиться вже протягом 17 років.

2012
ТММ - призер всеукраїнської премії будівельної галузі IBUILDUKRAINE 2012 - нагороджена дипломом Конфедерації будівельників України в номінації «Генпідрядник року».

2013
Микола Толмачов - призер всеукраїнської премії будівельної галузіІ IBUILDUKRAINE 2013 - нагороджений дипломом Конфедерації будівельників України в номінації «ТОП-МЕНЕДЖЕР БУДІВЕЛЬНОГО РИНКУ».

2014
ЖК «СОНЯЧНА БРАМА» нагороджений дипломом переможця рейтингу новобудов м. Києва в номінації «ЗДОРОВЕ ДИХАННЯ» згідно з незалежним некомерційним дослідженням ринку житлових новобудов України «РЕВІЗОР НОВОБУДОВ», що було організовано порталом пошуку нерухомості address.ua.

2015
Компанія ТММ розпочала будівництво одного з найпривабливіших проектів в Києві - житлового комплексу бізнес-класу Alter Ego.

2016
Компанія ТММ виграла тендер на будівництво будівлі для першого в Україні документ-сервісу «ГОТОВИЙ!». Будівництво почалося в березні 2016 року і було завершено в рекордні 4 місяці.

2017
Введено в експлуатацію два будинки житлового комплексу «Сонячна брама» в Києві. Таким чином, завершено будівництво 15 з 16 запланованих будинків комплексу - одного з найбільших будівельних проектів в сфері житлової нерухомості.
Компанія ТММ нагороджена дипломом лауреата премії «Український Будівельний Олімп» в номінації «Сучасне будівництво: надійність, якість, своєчасність».

2018
Компанія ТММ отримала нагороду «Вибір України 2018», що покликана визначити лідерів економіки серед українських підприємств.
За досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання компанії, організаторський талант, високий бездоганний професіоналізм і відданість інтересам компанії і колективу генерального директора ТММ Миколу Толмачова нагороджено національним сертифікатом «Золоті руки».
ЖК Сонячна брама став переможцем VІ Всеукраїнської будівельної премії Ibuild в номінації Житловий комплекс року. Премія Ibuild, організована Конфедерацією будівельників України, щорічно визначає найкращі проекти, компанії та фахівців, що роблять значний вклад у розвиток будівельної галузі України.
ЖК Alter Ego отримав Сертифікат від Державної архітектурно-будівельної інспекції, який свідчить про відповідність завершеного будівництва проектній документації та підтверджує готовність до експлуатації.
Толмачов Микола Григорович
Генеральний директор компанії ТММ

Чивуріна Лариса Федорівна
Фінансовий директор компанії ТММ

Ісаєв Юрій Володимирович
Заступник генерального директора компанії ТММ з правових питань

Устінов Володимир Єгорович
Головний інженер компанії ТММ
Толмачов Микола Григорович. Генеральний директор компанії ТММ. Основний засновник та генеральний директор компанії ТММ - закінчив Харківський авіаційний інститут з відзнакою у 1984 році. У 2000 році отримав кваліфікацію економіста у Харківському національному університеті ім. В.М. Каразіна та захистив кандидатську дисертацію у Харківському авіаційному інституті. Микола Толмачов є автором наукових статей та публікацій. У 2001 році Микола Толмачов нагороджений Хрестом пошани "За відродження України" II ступеня. У грудні 2002 року Указом Президента України за створення полімерних сумішей, організацію їх промислового виробництва та масового використання у будівництві групі розробників будівельних сумішей "Токан" компанії ТММ в особі генерального директора Миколи Толмачова присуджено Державну премію України у галузі науки і техніки за 2002 рік. Микола Толмачов посів 4 місце в загальному рейтингу топ-менеджерів України за 2005 рік за результатами щорічного галузевого рейтингу "ТОП-100. Кращі топ-менеджери України", що проводить фінансово-економічний тижневик "ІнвестГазета". Микола Толмачов є віце-президентом Будівельної палати України, а також членом ради директорів Української будівельної асоціації, де він офіційно очолив робочу групу зі створення класифікатора житлової нерухомості. У 2007 році Загальнонаціональний проект "Людина року-2006" нагородив Миколу Толмачова званням "Підприємець року".
Чивуріна Лариса Федорівна. Фінансовий директор компанії ТММ. Закінчила Харківський авіаційний інститут, отримавши кваліфікацію інженера-механіка. Отримала кваліфікацію економіста у Харківському національному університеті ім. В.М. Каразіна. У компанію ТММ Лариса Чивуріна прийшла на посаду головного бухгалтера у березні 1994 року. З січня 2005 року Лариса Чивуріна обіймає посаду фінансового директора компанії.
Устінов Володимир Єгорович. Головний інженер компанії ТММ. Закінчив Київський будівельний інститут, отримав кваліфікацію інженера-будівельника (промислове та цивільне будівництво). З 1981 року працює в будівництві. Працював інженером та головою інженерного відділення будівельної організації "Київпромбуд", а також "Будконтракт". У компанію ТММ прийшов у 1995 році; з 2001 року - на посаді головного інженера компанії, яку обіймає і нині.
Ісаєв Юрій Володимирович. Заступник генерального директора компанії ТММ з правових питань. Закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого, отримавши кваліфікацію юриста; отримав кваліфікацію економіста у Харківському національному університеті ім. В.М. Каразіна. До 1995 року працював начальником сектору договірно-правової роботи у Київському відділенні "Укрсоцбанку" м. Харкова. У 1989-1993 рр. - юрисконсульт в адміністрації Південної залізниці та інвестиційно-комерційного акціонерного банку "Харків". З 1995 року працює заступником генерального директора компанії ТММ з правових питань.
НАГОРОДИ

Протягом своєї діяльності компанія ТММ займає ведучі позиції в українських рейтингах та конкурсах як професійна, динамічна, інноваційна та соціально відповідальна компанія.

2000
Компанії ТММ вручена Золота стела якості та диплом - нагороди Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості «Золота Фортуна» в номінації «Провідна будівельна компанія».

2001
Генеральний директор ТММ Микола Толмачов нагороджений Хрестом пошани «За відродження України» II ступеня.
За високі досягнення і заслуги перед українським народом та Українською православною церквою Миколі Толмачову вручена «Почесна медаль».

2002
Компанія ТММ указом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України нагороджена дипломом ІІ ступеня за високу якість будівельних робіт під час спорудження житлового комплексу на вул. Г. Тимофєєвої, 3 в м. Києві.

2003
Указом Президента України за створення конкурентоспроможних полімінеральних сумішей, організацію їх промислового виробництва та масового використання у будівництві групі розробників будівельних сумішей «Токан» в особі генерального директора компанії ТММ Миколи Толмачова присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки за 2002 р.

2005
За високий професіоналізм та значний внесок у систему науково-технічного забезпечення економічного розвитку України генеральний директор ТММ Микола Толмачов нагороджений грамотою і відзнакою «Творець» Державного департаменту інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України.

2006
За вагомий внесок у розвиток будівництва та архітектури України компанія ТММ нагороджена дипломом і стелою «Лідер будівництва та архітектури-2005».
Загальнонаціональний проект «Людина року-2006» присвоїв Миколі Толмачову звання «Підприємець року».

2007
Компанія ТММ нагороджена Почесним знаком «Слобожанська слава» за видатні заслуги в розвитку Харківського регіону, вагомий внесок у будівельну галузь Харківщини та високий професіоналізм.
Президент України Віктор Ющенко вручив генеральному директору ТММ Миколі Толмачову орден «За заслуги» III ступеня.
Будівельна палата України нагородила Миколи Толмачова медаллю «Золота кельма» за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток галузі.
Директор компанії ТММ у м. Кієві Павло Числовський нагороджений відзнакою Президента України «Почесний працівник будівництва та архітектури» за самовіддану і наполегливу роботу, а також досягнення високої майстерності у професійній діяльності.

2008
Проект ТММ - торгово-розважальний комплекс KOMOD (вул. Луначарського, 4, м. Київ) - став «Проектом року-2007» серед проектів торговельної нерухомості в Україні за версією компанії Europaproperty.com.
Житловий комплекс преміум-класу «Тріумф» (вул. Звіринецька, 59, м. Київ) компанії ТММ визнано «Кращою висотною нерухомістю в Україні» за результатами міжнародного спеціалізованого конкурсу CNBC Europe & Africa Property Awards 2008.
Генеральний директор ТММ Микола Толмачов став переможцем конкурсу «Підприємець року-2008» в Україні, організованого компанією Ernst & Young, в номінації «Новаторські ідеї бізнесу».
Головний інженер ТММ Володимир Устінов отримав звання «Заслужений будівельник України» за значний внесок у будівництво об'єктів промислового, житлового та соціально-культурного призначення і значні досягнення в роботі.

2009
Генеральний директор ТММ Микола Толмачов посів 1 позицію рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України-2008» в галузі «Будівництво»та 38 позицію в загальному рейтингу ста кращих топ-менеджерів країни. Раніше Микола Толмачов очолював рейтинг «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України-2007» в галузі «Будівництво».
Девелоперсько-будівельна компанія ТММ увійшла до рейтингу генпідрядних організацій «10 найбільш активних будівельних компаній», складеного спеціалізованим виданням Building Business за підсумками 2009 р.

2010
Житловий комплекс «Авіатор» (просп. Комарова, 22-28, м. Київ) увійшов до рейтингу «10 кращих новобудов економ-класу Києва» журналу Building. Житловий комплекс «Авіатор» отримав 9,83 бала з 12 можливих.
Генеральний директор ТММ Микола Толмачов посів 1 позицію рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України-2009» в галузі «Будівництво» та 27 позицію в загальному рейтингу ста кращих топ-менеджерів країни.
Житлово-офісному комплексу «Сонячна брама» присвоєна найвища оцінка за результатами експертизи «Перевірено. Building ». Експерти журналу Building оцінили житлово-офісний комплекс «Сонячна брама» на 41 бал і привласнили проекту 5 зірок.

2011
ТММ посіла четверте місце в рейтингу «12 найбільш затребуваних генпідрядних компаній України», складеному спеціалізованим виданням Building Business.
Житловий комплекс «Сонячна брама», - реалізований ТММ у м Києві проект квартальної забудови із замкнутою інфраструктурою, - отримав нагороду престижного міжнародного конкурсу European Property Awards 2011 у категорії «Висотна житлова нерухомість в Україні».
Житловий комплекс «Сонячна брама» (м. Київ, вул. Ломоносова, 73-79) увійшов до трійки лідерів за результатами рейтингу «9 кращих житлових комплексів 2011» журналу Building.
Генеральний директор ТММ Микола Толмачов увійшов до трійки кращих топ-менеджерів у галузевому рейтингу «Житлове і комерційне будівництво» за версією «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» видавництва «Економіка».

2012
ТММ - призер Всеукраїнської премії будівельної галузі IBuild Ukraine 2012 - нагороджена Дипломом Конфедерації будівельників України в номінації «Генпідрядник року».

2013
Микола Толмачов - призер Всеукраїнської премії будівельної галузі IBuild Ukraine 2013 - нагороджений Дипломом Конфедерації будівельників України в номінації «Топ-менеджер будівельного ринку».

2014
ЖК «Сонячна брама» нагороджено Дипломом переможця рейтингу новобудов м. Києва за перемогу в номінації «Здорове дихання» за підсумками Незалежного некомерційного дослідження ринку житлових новобудов України «Ревізор новобудов», організованого порталом пошуку нерухомості address.ua.

2017
Компанія ТММ нагороджена дипломом лауреата премії «Український Будівельний Олімп» в номінації «Сучасне будівництво: надійність, якість, своєчасність».
Компанія ТММ отримала сертифікат на систему управління якістю при наданні послуг з будівництва будівель та споруд, а також спеціалізованих будівельних робіт.

2018
Компанія ТММ отримала нагороду «Вибір України 2018», що покликана визначити лідерів економіки серед українських підприємств.
За досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання компанії, організаторський талант, високий бездоганний професіоналізм і відданість інтересам компанії і колективу генерального директора ТММ Миколу Толмачова нагороджено національним сертифікатом «Золоті руки».
ЖК Сонячна брама став переможцем VІ Всеукраїнської будівельної премії Ibuild в номінації Житловий комплекс року. Премія Ibuild, організована Конфедерацією будівельників України, щорічно визначає найкращі проекти, компанії та фахівців, що роблять значний вклад у розвиток будівельної галузі України.
ТММ (повна назва Фірма "Т.М.М." - ТОВ) - це вертикально інтегрована девелоперсько-будівельна компанія повного циклу. Компанія працює на будівельному ринку України з 1994 року і є однією з провідних будівельних компаній України.
Основний вид діяльності компанії - будівництво житлових комплексів "під ключ", а також офісних, торгових та промислових об'єктів. У своїй діяльності компанія ТММ охоплює весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, а також подальше обслуговування об'єктів після здачі їх в експлуатацію.
Проекти компанії ТММ розташовані в Києві та Київській області, Харкові, Житомирі, АР Крим і Херсонській області.
Однією з перших в Україні компанія почала впроваджувати сучасні технології в проектуванні та спорудженні нерухомості, а також в оптимізації бізнес-процесів на всіх стадіях будівництва.
В Києві компанія ТММ була серед першопрохідців у спорудженні житлових мікрорайонів бізнес-класу з потужною соціальною інфраструктурою - супермаркетами, аптеками, дитячими майданчиками, кафе, ресторанами, салонами краси, фітнес-центрами, торговельними приміщеннями. В Харкові компанія першою розпочала будівництво нерухомості класу "делюкс".
Наразі загальна площа 34 проектів компанії, що були реалізовані впродовж 1994-2016 років, становить понад 700 тис. кв. м.

Наша місія
Постійне лідерство в реалізації унікальних будівельних проектів, передбачення майбутніх потреб ринку нерухомості, забезпечення найкращого співвідношення ціни та якості, та максимальне задоволення вимог своїх клієнтів.

Наша візія
Ми активна і динамічна компанія - ми стрімко розвиваємося і здійснюємо вагомий внесок в розвиток будівельного ринку України. Ми орієнтуємось на найвищі стандарти будівництва, застосовуючи передові технології та досвід.
Ми сповідуємо новий для українського ринку підхід у будівництві, повністю забезпечуючи виробничий ланцюг з будівництва проектів та їх подальшого обслуговування: ТММ не обмежується лише придбанням землі та зведенням будинку - компанія виконує весь цикл будівельних робіт, включно з внутрішніми, і після здачі об'єктів в експлуатацію продовжує їх обслуговувати, здійснюючи управління житловим фондом будівель та прибудинкових територій.
Ми забезпечуємо українців сучасним якісним житлом, яке відповідає усім міжнародним нормам будівництва і надає нашим клієнтам нову якість життя.

Наша стратегія:
  • Розширення діяльності на ринку висококласної житлової нерухомості;
  • Диверсифікація проектного портфелю;
  • Діяльність у нових сегментах ринку нерухомості;
  • Застосування сучасних технологій будівництва.
Наші принципи
Професіоналізм - глибоке знання свого фаху і злагодженість роботи всієї команди; вдосконалення компанії загалом і кожного працівника зокрема;
Порядність - повага до себе, партнерів і клієнтів; робота згідно зі світовими стандартами бізнесу; відповідальне і сумлінне ставлення до своїх зобов'язань;
Якість - дотримання найвищих стандартів будівництва;
Чіткість - професійне планування і своєчасне виконання поставлених завдань;
Цілісність - досягнення єдності строків і якості;
Результативність - успішне виконання всього комплексу будівельних робіт й оптимальне використання ресурсів.